NAJTAŃSZE TERMINALE PŁATNICZE

NASZE TERMINALNE OBSŁUGUJĄ WSZYSTKIE KARTY TAKIE JAK

Program Polska Bezgotówkowa

 Polska Bezgotówkowa to potoczna nazwa Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa. Jest to wspólny projekt sektora usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa. Ideą Programu jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy bez kosztowego i bezproblemowego wejścia na rynek akceptacji płatności bezgotówkowych. Dzięki wsparciu gwarantowanemu przez Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może odebrać do 3 terminali POS bez abonamentu i prowizji, przez okres 12 miesięcy.

Kto może odebrać terminal za darmo
  • – W ciągu ostatnich 12 miesięcy o nie przyjmował płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.
  • – Nie posiada więcej niż 5 placówek handlowych lub usługowych, działających pod tym samym znakiem towarowym.
  • – Nie jest franczyzobiorcą lub zrzeszony w grupach zakupowych, działajacych pod tym samym znakiem towarowym.
  • – Nie jest jednostką administracji publicznej, szczebla rządowego i samorządowego, uczestniczącą w „Programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej”; operatorem automatów vendingowych i innych urządzeń samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).
Najczęściej zadawane pytania

–  Na ile zawierana jest umowa? Polskie ePłatności zawierają umowę na okres 12 miesięcy tj. okres dofinansowania. Wiedząc, że w prowadzeniu biznesu ważna jest elastyczność, stawiamy dobro naszych Partnerów na pierwszym miejscu.

– Nie mamimy dłuższym okresem bezpłatnego korzystania z usługi (np. 18 miesięcy) wiążąc przedsiębiorcy ręce na kolejne kilka lat czy narzucając wysokie kary za rozwiązanie umowy.

– Ile terminali mogę odebrać w programie? Bezpłatnie możesz otrzymać do 3 darmowych terminali.

– A co, jeśli w mojej firmie był już terminal? Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy Ty lub Twoja Firma przyjmowaliście płatności kartami płatniczymi, lub obecnie przyjmujesz u innego operatora, skontaktuj się z nami klikając tu. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci konkurencyjną ofertę.

– Co po okresie dofinansowania? Nasz Doradca zawsze przedstawi dla Ciebie indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

 

Masz inny terminal ?? Masz z nim problemy ?? Skontaktuj się z nami przygotujemy Ci specjalną ofertę !!