Dystrybucja e-Toll Opole

System e-TOLL jest nowoczesnym rozwiązaniem zbudowanym, wdrażanym, utrzymywanym i nadzorowanym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Powstał w celu realizacji poboru opłaty za przejazd po płatnych odcinkach dróg w Polsce, zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

System opiera się technologii wyznaczania pozycji użytkownika. Używając pozycjonowania satelitarnego z wykorzystaniem wirtualnych bramownic.

Każdy użytkownik pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t może wybrać najlepszy dla siebie sposób przekazania danych lokalizacyjnych do systemu. Służy do tego darmowa aplikacja instalowana na urządzeniu mobilnym przy użyciu lokalizatorów fabrycznie zamontowanych w pojazdach (ZSL) lub urządzeń pokładowych (OBU).

Użytkownicy systemu mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji, która umożliwia wniesienie opłaty elektronicznej oraz realizację obowiązków przewoźników towarów wrażliwych w systemie SENT-GEO.

Dostęp do urządzeń przekazujących dane lokalizacyjne oparty jest o otwarty model dystrybucji i sprzedaży urządzeń pokładowych (OBU) oraz Zewnętrznych Systemów Lokalizacyjnych (ZSL). Oferujemy możliwość nabycia dostępu w wielu wygodnych formach, tj. np. w modelu kaucyjnym, sprzedaży, wynajmu.

Oferujemy sprzedaż i montaż urządzeń e-Toll na terenie Opola i całego województwa opolskiego. 

Jakie pojazdy podlegają obowiązkowej zmianie z ViaToll na e-Toll

Dzięki nowoczesnej technologii, urządzeniom OBU, ZSL i wszechstronnej aplikacji mobilnej łatwo dostosujesz flotę Twoich pojazdów do nowych wymagań.

Urządzenia ZSL

Działa cały czas niezależnie od silnika

W razie problemów wysyła powiadomienia

Wiele możliwości integracji z systemami pojazdu

Wiele platform dostępu – www, aplikacja mobilna

 

Urządzenia OBU

Brak powiadomień e-mail/PUSH

Możliwość przypadkowego odłączenia

Urządzenie nie działa przy wyłączonym silniku

Konieczność stałej kontroli urządzenia

Oferta cenowa e-Toll

Ceny mogą ulec zmianie w związku z dużym zapotrzebowaniem na urządzenia.

Jesteś zainteresowany/a współpracą, prowadzisz firmę transportową lub potrzebujesz e-toll do prywatnych celów. Świetnie trafiłeś/aś 

Skontaktuj się z nami

tel. +48 736 233 355

przez e-mail: biuro@g-tronic.pl

lub zamów e-toll przez formularz z montażem i dostawą kliknij aby przejść do formularza

Działamy na terenie Opola, Brzeg, Kluczborka, Namysłowa, Nysy, Praszki, Olesna, Strzelec Opolskich, Prudnika, Głuchołaz.

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE NURTUJĄCE CIĘ PYTANIA I PRZEDSTAWIMY OFERTĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH OCZEKIWAŃ.
JEŚLI OTRZYMAŁEŚ LEPSZĄ OFERTĘ, DAJ ZNAĆ – ZAPROPONUJEMY COŚ LEPSZEGO

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące systemu e-Toll