Monitoring GPS idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

  • Abonament bez podpisywania umowy!
  • Dożywotnia gwarancja urządzeń
  • Kompleksowe wsparcie przy wdrożeniu
  • Indywidualny opiekun techniczny

Funkcjonalność i oszczędność pieniędzy

Autorskie oprogramowanie to przede wszystkim oszczędność pieniędzy z zachowaniem maksymalnej skuteczności i niezawodności, nad którymi nieustannie pracuje doświadczona kadra specjalistów.

Co zyskujesz dzięki monitoringowi GPS pojazdów ? Kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów, którzy w codziennej pracy wykorzystują auta osobowe, dostawcze, maszyny rolnicze, pojazdy przemysłowe, czy ciągniki siodłowe i chcą podnieść wydajność pracowników przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa, czy redukcji kosztów utrzymania pojazdów firmowych.

Śledzenie tras pojazdów

Ochrona przed kradzieżą

Monitoring czasu pracy

Główne funkcjonalności

Oferujemy urządzenia służące do monitoringu pojazdu, których zestaw funkcjonalności jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Wśród nich znajdziesz:

Monitoring pracowników

Z pomocą monitoringu GPS pojazdów możesz na bieżąco kontrolować historię trasy, czas pracy czy typ jazdy pracowników, jednocześnie ciesząc się dostępem do danych z poprzednich wyjazdów – aplikacja pozwala na ich ewidencję bez określonego limitu czasu. Na podstawie zgromadzonych parametrów możesz tworzyć zestawienia dotyczące tras, wykorzystania pojazdów czy odwiedzin wyznaczonych punktów.

Monitoring czasu pracy

Monitoring pojazdów i czasu pracy daje możliwość dokładnej rejestracji godzin spędzonych w trasie, na postoju, czy śledzenia pozycji pojazdu na mapie w czasie rzeczywistym. W przypadku przekroczenia zdefiniowanej strefy system wysyła odpowiednie powiadomienie. Funkcjonalność pozwala również na szczegółową analizę parametrów pracy samochodu – poziomu paliwa, średniego spalania, obrotów silnika czy aktualnej prędkości.

Monitoring przeglądów

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników, pojazdów i ładunków. Skorzystaj z funkcjonalności, dzięki której już nigdy nie ominiesz żadnej wizyty u mechanika. Rozwiązanie pozwala na zarządzanie terminami przeglądów technicznych w przejrzysty sposób.

Kontrola zużycia paliwa

Możliwość bieżącej kontroli zużycia paliwa pozwala na monitorowanie jego ewentualnych ubytków, sprawdzanie liczby tankowań, a zarazem oszczędność pieniędzy. Montaż rozwiązań do śledzenia pojazdów GPS umożliwia obniżenie kosztów paliwa nawet o 20%. Co więcej, system, wykorzystując ALERT, poinformuje Cię w przypadku wystąpienia nagłego spadku poziomu paliwa.

Ochrona przed kradzieżą

Firmy dysponujące rozbudowaną flotą samochodową bardzo często padają ofiarami kradzieży. Obecnie złodzieje posługują się zaawansowanym technologicznie sprzętem, który pozwala na szybkie i praktycznie niezauważalne przechwycenie auta. Właśnie dlatego oprócz monitoringu pojazdu oferujemy dodatkowe zabezpieczenie – moduł zdalnej blokady zapłonu, która może zostać aktywowana z poziomu aplikacji. Jest to skuteczne rozwiązanie, jednak należy pamiętać, że nie gwarantuje 100 % ochrony. Program pozwala także na zdalne uruchamianie i wyłączanie urządzeń w pojeździe. Co więcej, dzięki naszemu systemowi otrzymujesz dostęp do raportów z alarmów, w tym także wymuszonych, oraz innych niepokojących zdarzeń.

Śledzenie tras pojazdów

Nadajnik zamontowany w firmowej flocie pozwala na nieustanne śledzenie tras w czasie rzeczywistym. Dodatkowo monitoring GPS pojazdów umożliwia zdalny odczyt danych z tachografu i karty kierowcy. Dodatkowo monitoring GPS pojazdów umożliwia zdalny odczyt danych z tachografu i karty kierowcy bez fizycznego dostępu do samochodu oraz pozwala na wygenerowanie potrzebnych informacji. W przypadku tachografu można uzyskać dane z dowolnego okresu, natomiast w przypadku karty kierowcy obowiązuje wyłącznie roczny okres przechowywania informacji.

Zdalny odczyt danych z tachografu i karty kierowcy

Dzięki tej funkcjonalności będziesz mógł pobrać zdalnie dane z okresu, który Cię interesuje. Należy pamiętać, że przy karcie kierowcy, odczyt danych jest możliwy po około roku.

Zastosowania Systemu GPS

Gotów by zacząć?

Skontaktuj się z nami!

 +48 736 233 355