Czym jest kasa fiskalna ?? Do czego służy ?? Kto powinien używać kasy fiskalne ??

Jest to urządzenie które rejestruje sprzedaż zgodnie z obowiązkiem fiskalizacji. Sposób ich pracy i działania określają rozporządzenia o kasach rejestrujących i ustawa VAT. Urządzenia te znajdą zastosowanie sprzedaży w małych punktach handlowo-usługowych, gdzie nie stosuje się komputera.

Kasa fiskalna obsługiwana jest ręcznie z klawiatury lub ekranu dotykowego urządzenia.

Kasy posiadają funkcje ułatwiające obsługę sprzedaży. Do takiej kasy można podłączyć terminal płatniczy, wagę sklepową, czytnik kodów, szufladę. Kasy fiskalne sprawdzają się w małych punktach handlowych. Kasa fiskalna to również naturalny wybór w przypadku różnego usług np. dla stomatologa, fryzjera, kosmetyczki. 

kasa fiskalna sklep,

Na rynku urządzeń fiskalnych działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Przez ten czas zdobyliśmy cenną wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i serwisem marek m.in Datecs, Novitus i Aclas. Naszym klientom doradzimy w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia fiskalnego do firmy. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Nasi mobilni serwisanci dostępni są do Państwa dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu. 

tania drukarka fiskalna,

Drukarki fiskalne